Uudised

Helen Randmetsa teami juht Egle Eller-Nabi: Ta on nõus vaeva nägema!  (1)

Ajakiri START!, 29. august 2016, 07:18
Foto: erakogu
Helen on hästi avatud nii inimestele kui ka erinevatele võimalustele, mis elu pakub. Kui talle midagi meeldib või huvi pakub, siis tal lähevad kohe silmad särama ja ütleb, et teeme ära. Näiteks kui  ma helistasin talle viimasel hetkel ja palusin tal „Trennispikri“ saate treeningvideo filmisel kaasa teha, siis ta oli kohe nõus. Heleniga on väga hea suhelda nii  treeneri ka sõbrannana ja kindlasti on ta ka väga abivalmis.

Meie teamis on väga erinevaid naisi- tudengeid, karjääriinimesi kui ka koduperenaisi, kellel kõigil on ju veel lisaks ka erinevad iseloomud. Helen saab nende kõigiga väga hästi läbi.

Tema kohta saab ka  öelda pühendnud. Kui ta midagi tahab, siis ta on nõus selle nimel vaeva nägena. Bikiini fitness on selline ala, kus teinekord tuleb oma mugavustsoonist välja astuda ja teinekord peab tegema täpselt nii nagu sulle treener või toitumisspetsialist ütlevad. Seal ei saa alati teha seda mida ise tahad. See on ka põhjus, miks lavale jõuavad väga vähesed. Osadel polegi see muidugi eesmärgiks. Paljud teevad bikiini fitnessi ka lihtsalt enda jaoks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee