Uudised

Argo Ader leiutas spordisõpradele uue, maailmas ilmselt ainulaadse ning äärmiselt vajaliku toote (25)

Liigume.ee, 25. juuli 2016 08:49
Spordiklubis treenides on lisaks telefonile kaasas ka joogipudel, klubikaart, kapivõti ja treeningplaanid. Masina juurest masina juurde liikudes on väga ebamugav iga kord peatudes eelpool mainitud asjad ühekaupa põrandale laduda, et paari minuti pärast need taas üles korjata! Just sellisele olukorrale on tänu Argo Aderile olemas lahendus uue toote näol, millel nimeks Fitbi.  Liigume.ee uuris Argolt lähemalt, millega tegu ning kuidas ta sellise tooteni jõudis.

„Idee tekkis ammu, kuna näen iga päev spordiklubis inimesi enda asjadega ringi tormamas. Paljudel on kapivõti tõmmatud ümber veepudeli ja telefon koos klubikaardiga sinna vahele pandud. See ei ole mugav ja telefon ei ole ka kaitstud,“ ütleb Argo.

Praeguse universaalse mudelini, mis on Argo sõnul tootearengus kolmas, läks mitu aastat. „Toodet oli vaja pidevalt arendada paremaks ja paremaks. Esimest mudelit luues sai otsitud internetist analooge, kuid midagi sarnast me ei leidnud,“ kommenteerib Argo andes alust arvata, et tegemist võib olla maailmas ainulaadse tootega.

Hetkel saab Fitbi kotti osta kodulehelt, kuid varsti ilmselt ka suurematest spordiklubidest Eestis ja mujal Euroopas.  „Fitbi muudab eriliseks ka see, et ta sobib ideaalselt firmadele ärikingituseks, kuna saame ettevõtte logo otse tootele trükkida Fitbi logo asemele,“ lisab ta .

Vaata Fitbid artikli fotogaleriist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee