Blogid

Fitloora blogi: Kes on Fitloora?  

Laura Liisa Leosk, 31. juuli 2015, 15:47
Fitloora on 2012. aasta juunis loodud blogi autor, kes alustas oma tervisliku elustiiliga juba 2011. aasta sügisel. Pärast ebatervislikku toitumist, üleliigseid kilosid ja kohutavat enesetunnet otsustas Loora end kokku võtta, guugeldada, kuidas olla tervislikum ja muuta oma elu.

Kõik minu teadmised pärinesid algselt erinevatest blogidest, välismaa artiklitest ja tervislikust perekonnast pärit Liisbetilt. Hakkasin tegema 3-5 korda nädalas trenni, lõpetasin ebatervislike toitude söömise ja imesid hakkas juhtuma.

6 kuud hiljem olin vormis, armastasin tervislikku toitumist ja sain osta mitu numbrit väiksemaid teksapükse. Kõik need põhjused on teisejärgulised- tähtis oli, et mu enesetunne ja elurõõm oli tagasi. Ja just seepärast hakkasingi blogima, mul oli LIIGA palju positiivsust ja energiat enda sees, mida teistega jagada! Sellest ajast saadik olen elanud positiivsemat elu ning jaganud seda oma lugejatega.

Blogi on algusest peale jäänud üsna samaks- põhilisteks teemadeks on tervislik toitumine, mida ma päeva jooksul söön, erinevad treeningvideod, kuidas elada tervislikumat ja positiivsemat elu ning kõige tähtsam- nõuanded minu lugejatele. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee