Kultuuriminister Piret Hartmani jaoks on oluline aktiivne liikumine, et hoida keha ja vaim heas vormis. Seejuures on tema igapäevane eesmärk saada kokku 10 000 sammu.

Toimetas Silja Paavle 12. september 2022 22:34

Juulis ametivande andnud kultuuriminister Piret Hartman sai uues ametis võtta vastu veel ühe väljakutse olles 23. septembril algava Spordinädala patroon. Hartmani jaoks on oluline aktiivne liikumine, et hoida keha ja vaim heas vormis. Seejuures on tema igapäevane eesmärk saada kokku 10 000 sammu.

„On oluline, et me räägiksime Spordinädalal liikumisest. Paljud inimesed ei taha sporti teha  või minna jõusaali professionaalse treeneri käe alla treenima. Tulebki rohkem rääkida sellest, et jalgsi tööle minek või õhtul väike jalgrattatiir on ka liikumine. Mida vabamalt hakkavad inimesed sellesse suhtuma, seda paremini see toimib. Ma ise olen propageerinud oma sõprusringkonnas ja kolleegide hulgas 10 000 sammu kõndimist päevas. See on täiesti võimalik, kui minna hommikul jalgsi tööle ja õhtul koju, natuke vahepeal liikuda ja õhtul kas või pesu triikida. 10 000 sammu on juba samm edasi!“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon