Muusik ja laulja Alen Veziko

Foto: Revo Raudjärv
Silja Paavle 11. juuli 2022 21:46

„Harrastasin pikalt ebatervislikke eluviise ja kuritarvitasin oma keha,“ tunnistab muusik Alen Veziko. Kuid hommik, mil ta tavapärase kiirtoidu asemel läks toidupoodi ning ostis sealt kapsa-porgandi salatit, muutis kõik.

Alen tunnistab, et harrastas väga pikalt ebatervislikke eluviise ja kuritarvitas oma keha. Ta oma muusiku ja bändimeheks olemise teekonna algust, mil Tartus oli üks maailma kõige halvemat hamburgerit müüv toidukoht. Just sealt said muusikute esinemised alguse ja lõpu, rämpstoidu juurde kuulus alkohol ja muud vägijoogid. „Hamburgerid vahetusid hiljem peenemate restoranide vastu, kuid teadlikust toitumisest ei teadnud ma toona midagi,“ nendib mees. Tema elus on olnud aastaid, kus ta töötas väga palju stuudios. „Sõin koguaeg pitsat ja juustuburgereid, jõin päevas mitu suurt pudelit Coca-Colat. See ei olnud kindlasti kõige parem valik,“ ütleb Alen nüüd.

Kuula oma keha!

Ühel hommikul tundus muusik pärast ärkamist aga, et peab saama kapsa-porgandi salatit ja läksin spetsiaalselt selle jaoks poodi

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad