My Fitness spordiklubi laieneb ka Kristiine keskusesse.

Foto: Erki Pärnaku
Toimetas Silja Paavle 10. mai 2022 20:26

MyFitness avab Kristiine keskuses uue spordiklubi. Ligi 2000 m2 suuruse spordiklubi ehitustööd algavad peagi ning selle avamine on planeeritud käesoleva aasta lõppu.

„Kristiine keskus asub paljude transpordiühenduste tuiksoonel, mispärast on uut spordiklubi pikalt oodanud nii Kristiine piirkonna elanikud kui teised linlased, kelle igapäeva liikumistrajektoori keskmesse Kristiine keskus jääb,“ ütles Citycon Eesti keskuste juht Kristjan Maaroos. 

MyFitness Eesti tegevjuhi Tiina Otsa sõnul tuleb ca. 2000 m² suurune uus spordiklubi avar ning mitmekesiste treeningvõimalustega, kus on võrreldes eelmise Kristiine linnaosa klubiga veelgi paremad võimalused nii jõusaalis treenimiseks kui rühmatreeningutes osalemiseks.

Otsa lubas, et aasta lõpus valmiv klubi on uuenduslik ja mugav nii teeninduses kui treeningutes. „Planeerime klubisse MyFitnessis ja kogu Baltikumis täiesti uut treeningformaati, reformer Pilatese kontseptsiooni, mille treeninguks loome spetsiaalse, pilatese reformeritega sisustatud stuudio. Lisaks sellele ehitame klubisse BOXBOX poksistuudio, kus viiakse läbi erikontseptsiooniga poksitrenne,“ kirjeldas Otsa ja lisas, et praegu on selline poksistuudio Eestis vaid MyFitness Järve klubis ning teine Riias.

Jõusaali ja poksistuudio kõrvale tuleb MyFitnessi tegevjuhi sõnul ka suur rühmatreeningute saal, kus lisaks uutele treeningutele saab kaasa lüüa liikmete lemmikuteks saanud klassikalisemates treeningutes nagu BodyPump, kõht-selg-tuhar ja MyFit Body.

Maaroosi sõnul tähendab uue spordiklubi avamine Kristiine keskusele olulist arenguhüpet: „Liigume aina selle poole, et keskus ei ole ainult koht sisseostudeks, vaid annab võimaluse veeta vaba aega,  pakkudes külastajatele nii meelelahutust kui sportimisvõimalusi.“ Ta selgitas, et uuenev Kristiine Keskus muudab tervise-, spordi- ja iluteenused tarbijatele kättesaadavamaks – kõike, alates toidukaupadest, apteegist kuni terviseteenuste ning meelelahutuseni, on võimalik ühe keskusekülastusega kätte saada.