Agne Kiviselg fitnessi Eesti Meistrivõistlustel.

Foto: Aldo Luud
Toimetas Silja Paavle 28. aprill 2022 14:22

Sel nädalal liikumise ja tervisliku toitumise propageerimiseks korraldatud Estonian Fitness Week kulmineerub juba ülehomme Saku Suurhallis toimuva Estonian Fitness EXPOga, mille naelaks on Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.

Sel nädalal toimub esmakordselt üle-eestiline tervislikku toitumist ja sportimist tutvustav nädal Estonian Fitness Week. Selle kulminatsiooniks on 30. aprillil toimuv Estonian Fitness EXPO Saku Suurhallis. Sealsel pealaval algavad laupäeval kell 15 ka Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Kokku osaleb võistlustel 68 sportlast, kellest nimekamad on näiteks Agne Kiviselg, Andry Kõre, Siim Savisaar ja Olga Sibanova. 

Lisaks karikavõistlustele saab Expol kaasa lüüa hommikul toimuvas treeningmaratonil, võistelda sangpommi rebimises, teha läbi Fitstaar Challenge (millele on ahvatlevad auhinnad välja pannud Nike esinduskauplus jt partnerid); teha kaasa päev otsa kestval sammukogumisvõistlusel FitSphere, kuulata harivat paneeldiskussiooni, mida modereerib Hannes Hermaküla, ning muidugi tutvuda suurel spordi- ja vabaajamessil soodsate ja põnevate pakkumistega.