Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Ergo Metsla (paremalt) ja peasekretär Janika Koch-Mäe.

Foto: Erakogu
Toimetas Silja Paavle 21. aprill 2022 09:33

23.-30. aprillil toimub üle-eestiline liikumisele ja tervisele pühendatud nädal Estonian Fitness Week, mis toimub spordiklubides üle terve riigi. Nädala jooksul on võimalik külastada erinevaid toitumise- ja treeninguteemalisi loenguid, osaleda näidistreeningutel, külastada põnevaid workshoppe ja tutvuda spordiklubides pakutavate teenustega tasuta või väga soodsa hinnaga. Toimuvad karikavõistlused ning nädala kulminatsiooniks on Saku suurhallis toimuv Estonian Fitness EXPO.

Sportliku nädala lõpuks toimuv Estonian Fitness EXPO kavas on spordi- ja vaba-aja mes, treeningmaraton, Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, põnevat vestlusringid ja loengud ning palju muud.

Messil saab veeta sportlikult aega, näiteks treeningmaratonil jagavad ohtralt inspiratsiooni ja motivatsiooni Eesti parimad fitnessportlased. Messipakkumiste seast leiab endale ja sõbrale sobiva spordiklubi.

Kogu programmiga saab tutvuda kodulehel:  https://fitnessweek.ee/

Kommentaarid  (4)

Liikumisnädal -rohkem 24. aprill 2022 07:59
loenguid, peeglite ees poseerimist, umbses saalis selfisid ja isehakanud ,, personaaltreenerite " poolt jagatud rumalusi , mis paljudele noortele on tekitanud tõsiseid tervisekahjustusi ja vigastusi. Kas väljas on vähe ruumi igat sorti tõeliseks liikumiseks? Meie noored ei jõua paari kilomeetritki joostes läbida, tütarlaste puhul on ime, kui keegi kilomeetri läbib alla 6 minutiga ja enamik poisse ei suuda läbida kilomeetrit alla 4 minuti. Aga mugavustreeningud peeglite ees on ägedad!
juku 23. aprill 2022 09:35
ikka inglis keelsed asjad toimuvad-miks mitte eesti keeles kui on eestlastele
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS