Treener Henry Rohtla

Foto: Erakogu
Silja Paavle 21. jaanuar 2022 15:19

„See on mu töö ja kirg, hea tervise saan kauba peale,“ lausub Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia treener Henry Rohtla, et sport on tema jaoks igapäevaelu suur osa.

Rohtla tõdeb, et koroonaaeg oli tema jaoks kindlasti keeruline – tekkis palju ebastabiilsust nii enda treeningute kui trenni andmise näol. Küll aga õppis ta, et tuleb leida võimalusi ja lahendusi, mitte vabandusi.

Ta ei tee saladust, et muidugi on tema eluski olnud hetki, kus trenni minna ei ole motivatsiooni. Küll aga on ta kindel, et kõik algab otsusest. „Kui juba trennikoti kokku paned ja toast välja lähed, ongi juba palju lihtsam. Nii, et kott kokku ja kodust välja!“ utsitab ta.

Et mitte alla anda, soovitab ta võtta paberi ja pliiatsi, panna oma eesmärgid kirja ja lugeda neid iga päev. „Kui inimesel on eesmärk ja ta soovib nende suunas liikuda, on see hea võimalus motivatsiooni saada. Kui sa tead, mida sa tahad ja teed selle nimel tööd, siis on palju lihtsam edasi liikuda. Ära lase elul lihtsalt minna, vaid juhi seda ise,“ soovitab treener.