Pühapäevased võistlused pakuvad tõelist vaatemängu.

Foto: Aldo Luud
Toimetas Silja Paavle 9. oktoober 2021 11:08

Homme, pühapäeval, 10. oktoobril toimub Salme kultuurikeskuses suur Fitnessi ja Kulturismi pühapäev, mille raames toimub 3 eriilmelist võistlust.

Tase on hoolimata piirangutest hea, kohal on 19 laste fitnessi sportlast ja 80 võistlejat täiskasvanute kategooriates. Põnev on uute võistluskategooriate esmakordne esitlemine: naiste acrobatic fitness, naiste artistic fitness ning eriline maiuspala fit-pairs. Viimases hinnatakse paari, kus üheks võistlejaks on bikinifitnessi võistleja ning teiseks meeste physique võistleja. Tegemist on uue ja atraktiivse alaga, mis lisab võistlustele kahtlemata nii publiku kui ka sportlaste endi huvi.

Eesti meistrivõistluse favoriitideks on bikinifitnessis käesoleval sügisel Euroopa lavadel juba medaleid korjanud ning pro-kaardi lunastanud Kady Pärnaku (HC Gym) ning bodyfitnessi kategoorias maailmameister Tiia Kaare (HC Gym). Meeste klassikalises kulturismis on heas vormis Egert Oiov (Arigato) ning kulturismis tuleb meistritiitli järele alles juunioride klassis olev Rasmus Klaos (Tartu Kulturismi ja Fitnessi Klubi).

Võistluste ajakava on järgmine:

11:00 laste fitnessi Eesti meistrivõistlused

13.30 Corny Fitness Cup – esmakordselt võistlustulle astuvatele algajatele mõeldud võistlus

15:30 Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis