Sinu spordiala | Sinu treener

GALERII | Vaata, kas leiad Spordinädala jooksul mõne tuttava lippamas 

Silja Paavle, 30. september 2021 19:49

Spordinädala jooks Tallinnas Kadrioru pargis

Foto: Karli Saul/EOK

Kadrioru pargis peetud Spordinädala 5 km jooksu võitis Risto Pernits ajaga 16.33. Naistest oli parim Annika Roosleht (20.39).

19. hooaega tähistava liikumisharrastuse sarja „Tradehouse tervisejooks ja –kõnd“ viimase, 21. etapi raames peetud jooksu lõpetasid teise ja kolmandana Aleksander Kulešov ja EOK asepresident Lauri Luik. Naistest mahtusid veel poodiumile Spordinädala patroon Saskia Alusalu ja Kaivi Kukk.

Lisaks Alusalule võtsid jooksust osa teised Spordinädala patroonid, alpinist Krisli Melesk, teleajakirjanikud Hannes Hermaküla, Keili Sükijainen, Reet Linna, muusikud Artjom Savitski ja Inger ning TalTechi rektor Tiit Land. Jooksu tulemusi saab vaadata SIIT.

Tallinnas peetud kogupereürituse raames sai lisaks Spordinädala jooksule osaleda rühmatreeningute lühitrennides, mängida discgolfi ja osaleda kergejõustiku välitreeningul.

23.-30. septembrini EOK ja Ühendus Sport Kõigile poolt korraldataval Spordinädalal on registreeritud 1141 sündmust üle Eesti, endale meeldiva liikumisürituse saab leida siit. Spordinädala korraldamist toetavad Erasmus+ programm, Kultuuriministeerium ning Coop Eesti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee