Sinu spordiala | Sinu treener

Proovi järele: Tartus saab osaleda tasuta välitreeningutel 

Silja Paavle, 8. september 2021 11:06
Foto: Unsplash

Tartu linn korraldab täiskasvanutele tasuta välitreeninguid, mis toimuvad esmaspäeviti kell 18.30 – 20.00 Anne kanali äärsel välijõusaali platsil.

Välitreeningutele on oodatud nii algajad, kes vajavad esmaseid nõuandeid treeningutega alustamiseks, kui ka edasijõudnud, kes soovivad lisaks jõusaali võimalustele proovida treeninguid vabas õhus. Kõigile osalejatele leitakse võimetekohased harjutused ja sobiv treeningkoormus.

Välitreeningud toimuvad igal esmaspäeval kuni 27. septembrini. Kell 18.30 - 20.00 on Anne kanali äärsel välijõusaali platsil kohal füsioterapeut OÜ-st FysioCentrum, kes õpetab vastavalt osalejate soovidele ja vajadustele kasutama treeningvahendeid, aitab korrigeerida harjutuste sooritust ning nõustab treeningkava koostamisel. Treeningul läbitakse soojendus, põhitreening ja lõdvestus. Lisaks treeningule aitab füsioterapeut hinnata kehalist võimekust, et oleks näha, kas tehtud treeningust on kasu.

Treeningutele ei pea ennast ette registreerima ning huvilised saavad treeninguga liituda jooksvalt. Väga karmide ilmaolude (paduvihm ja äikesetorm) korral jääb treening ära, sellest teavitatakse ka Tartu linna kodulehel ja Facebooki lehel. Olenevalt osalejate arvust ning kehtivatest piirangutest hajutatakse osavõtjad treeningplatsil.

Treeningud on osalejatele tasuta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee