Sinu spordiala | Sinu treener

Miks näib jooksulindil treenimine raskem õues lippamisest? (3)

LISA KOMMENTAAR

72aastane 7. veebruar 2022 23:07
Ostsin liikumislindi, sest vaja liikuda, aga talvel libe. Toas saab lühemat aega päeva jooksul mitu korda käia-joosta. Minu kogemus ütleb, et liikumislindil on tegevus palju kergem kui õues liikumine.
Helmeri 7. veebruar 2022 20:37
Kodus ma kõnnin jooksulindil, kiirus 5 - 5,5 km/h võtab tunni ajaga juba nii higiseks, nagu ei üheski saunas, samas saad kohe higisena lipata pesema. Ei pea sugugi jooksma, saab ka kõnni kiirust reguleerida. Monteerisin masinale läppari statiivi, vaatan tunnipikkuseid kriminulle ja tund läheb nii et ei saa arugi. Looduses tapab rutiin ja igavus igasuguse treeninguhuvi, eriti kui on kehv ilm, pakane või meeletu palavus...
Loodusesõber 5. september 2021 12:51
Milles probleem!? Kui see jooksulindil jooksmine NII RASKE on, siis võib ju vabalt kuskil õues joosta!!!!, Tallinnas on neid kohti ju piisavalt!!!! Ei saa üldse aru, milles küsimus?? Kui jooksed lindil või jooksed õues siis see tähendab seda, et tahad end vormis hoida ja see pä rast ei saagi küsimuse mõttest aru!? Kui inimene tahab end vormis hoida, siis Igal juhul on etem ikka õues värskes õhus joosta!!! Lisaks veel mõnus vä rske õhk, mis on kopsudele ka hea!! Eriti kuskil metsas joostes, kus on väga kosutav metsa lõhn!!! Eriti männimetsas!