Uudised

Homme toimub esmakordselt Järva-Jaani triatlon (1)

Silja Paavle, 5. juuni 2021 10:54
Foto: Gertrud Alatare

Homme toimub esmakordselt Järva-Jaani triatlon, mille raames leiab aset ka Eesti karikavõistluse teine etapp kõikidele vanuseklassidele. Teiste seas astuvad võistlustulle ka  triatloniharrastajad Raivo E. Tamm, Jürgen Ligi ja Robert Kitt. 

Küsimusele, miks just Järva-Jaani võistluspaigaks valiti, vastas korraldaja ning triatleet Ain-Alar Juhanson: „Järva-Jaani triatlon saab toimuma tänu Järva vallale ja JOL ehk Järvamaa omavalitsuste liidule. See on kolmas võistlus, mis igal aastal tutvustab ühte Järvamaa omavalitsust, ja seekord oleme Järva-Jaanis.“

Ürituse korraldamise jaoks on saadud ametlik luba Terviseametilt ning ajakava on loodud nii, et kogu ürituse vältel oleksid inimesed turvaliselt hajutatud. Kuigi internetis eelregistreerimine lõppes kolmapäeval, saavad kõik huvilised ka kohapeal end vastavalt enne starti registreerida.

Triatlonil on kavas kolm starti, kus saavad osaleda nii lapsed, harrastajad kui ka profisportlased. Harrastajate ning noorte distantsid on 0,375 km ujumist, 10 km ratast, 2,5 km jooksu. Laste distantsideks on 0,15 km ujumist, 4 km ratast, 1,2 km jooksu. Vanusegrupi sportlased ning juuniorid saavad end proovile panna sprindidistantsil ehk  0,75 km ujumist, 20 km ratast, 5,2 km jooksu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee