Foto: Pexels
Liigume.ee 4. mai 2022 22:28

Kui soovid üleliigsest kaalust vabaneda, on trenn ja tervislik toitumine igati omal kohal. Kuid lisaks sellele oleks mõistlik oma menüüsse lisada ka need neli puuvilja, mis aitavad üleliigsele kaalule veelgi kiiremini tuule alla teha.

Sidrun sisaldab riboflaviini, B-vitamiini, fosforit, magneesiumi ja C-vitamiini, kirjutab Geniuscook. Alusta iga hommikut sidrunivee joomisega!

Arbuus on täiesti rasvavaba, kuid samas täidab kõhtu. Lisaks on arbuusis ohtralt A-, B- ja C-vitamiine ning lükopeeni – need ained aitavad ennetada vähktõbe ja südamehaiguseid.

Ananass sisaldab ohtralt erinevaid aineid, mis aitavad rasva põletada. Tasub aga meeles pidada, et konservananass ei avalda kaalule mingit mõju.

Õun on äärmiselt kiudainerikas, sestap tekitab selle puuvilja söömine kiirelt täiskõhutunde. Lisaks on õunas ohtralt erinevaid vitamiine ja antioksüdante.

Kommentaarid  (8)

Kkk 14. aprill 2022 07:41
Söö siis ainult muna, muud midagi
kk 3. detsember 2021 17:36
Kõik neli sisaldavad puuviljasuhkrut ehk fruktoosi. Ehk oleks mõistlikum kaalulangetajale mitte soovitada suhkru söömist? Suhkur tõstab insuliini, insuliin annab kehale signaali energiat talletada. Paksuks lähevad inimesed, kelle insuliin läheb liiga kõrgele ja püsib kauem kõrge - selle vältimiseks tuleb süüa toitu, millest saab kõhu täis ja mis veresuhkrut ei tõsta. Söö muna, mitte suhkrut. (PS. fruktoos on peamine põhjus NAFLD - rasvmaksa tekkel kui see ei ole seotud alkoholismiga. Fruktoosi ja alkoholi suudab metaboliseerida ainult maks, siit ehk väike vihje, et tegemist on toksiiniga).
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS