Foto: Pixabay
Liigume.ee 13. mai 2022 23:48
Soov ilusaid kõhulihaseid saada paneb neid hoolega igapäevaselt treenima. Kas see on aga mõistlik?

Ilmneb, et igapäevaselt samade harjutuste tegemisega võib endale hoopis kahju teha. Seda põhjusel, et iga lihasetreening tekitab neis mikrorebendeid ning tervenemiseks vajab lihas puhkeaega, kirjutab postaal Men’s Health. See on ka oluline põhjus, miks ei tohiks iga päev teha kõhulihastele ühesuguseid harjutusi.

Ning tegelikult on asi nii, et ilusa kõhu saamiseks ei piisa vaid selle piirkonna treenimisest, tarvis on treenida kogu kere lihaseid. Samamoodi on mõistlik jälgida, et toitumine oleks tasakaalustatud ja tervislik.

Spetsialistid soovitavad mitte üle viie treeningu nädalas ning ilmtingimata peaks raske treeningu järel olema ka üks puhkepäev.

Kommentaarid  (2)

jup 18. märts 2022 14:20
vale jutt. v siis pädeb mingi tobeda masinaga. tee ilma abivahenditeta ja iga päev ning näed tulemust ka. nagu v ütleb risti liigutusi (jalad konksus küljel ja jalgratas) ma soovitan lisaks veel küünlasse tõusu lisaks
v 27. september 2021 15:00
iseasi mida sa seal rebestad ? pole vaja raskusi juurde toppida, parem teha risti liigutusi, ma teen pigem pikemaid tõmbeid, midagi ei rebene. selge see et peamine kõhulihase eksponeerimise võti on rasvaprotsent aga ega iga hommikune harjutus ka liiga ei tee

SISUTURUNDUS