Programmid | Sinu treener

BeActive Run ootab osalejaid jooksurõõmu nautima 

Liigume.ee, 14. september 2020 09:16
BeActive Night toimub üleeuroopalise Spordinädala raames 26. septembri õhtupoolikul enam kui 40 Euroopa riigis, selle raames on võimalik harrastada erinevaid liikumisviiseFoto: Raigo Pajula / EOK
Tahaksid end liigutada, aga ei tea, kuhu minna? Tule veeda üks sportlik õhtupoolik Spordinädala patroonidega laupäeval, 26. septembril Kadrioru pargis toimuval BeActive Nightil.

BeActive Night toimub üleeuroopalise Spordinädala raames 26. septembri õhtupoolikul enam kui 40 Euroopa riigis ning see on mõeldud kogu perele. Tallinnas kl 15 algava kogupereürituse raames on võimalik harrastada erinevaid liikumisviise kui spordiklubi Sparta treenerite juhtimisel toimuvad rühmatreeningute lühitrennid. Kadrioru staadioni rohealal saab mängida nii discgolfi kui osaleda kergejõustiku välitreeningul suunitlusega harrastusjooksjatele.

Kell 18 antakse Kadrioru staadioni territooriumilt start BeActive Runile, kus osalejad saavad läbida maalilist 5 km rada nii joostes, kõndides kui kepikõndi tehes. Kõik lõpetanud saavad osalejamedali.

BeActive Run toimub 18. hooaega tähistava liikumisharrastuse sarja „Tradehouse tervisejooks ja –kõnd“ viimase, 21. etapi raames. Sarjas osalejatele on BeActive Runil osalemine tasuta. 

Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juhi Peeter Lusmägi sõnul on BeActive Nightist saanud meeldiv traditsioon. „Selle õhtu programm peegeldab hästi kogu nädala sündmuste eriilmelisust – on võimalik harrastada erinevaid liikumisvorme kas üksi, koos pereliikmete, sõprade või kolleegidega,” rääkis Lusmägi.

Euroopa spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, mille eesmärk on tõsta inimeste liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust kogu Euroopa Liidus. Eestis korraldab Spordinädalat Eesti Olümpiakomitee koostöös Ühendusega Sport Kõigile. Spordinädala korraldamist toetavad Erasmus+ programm, Kultuuriministeerium ning Coop Eesti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee