Uudised

Ida-Virumaa seiklusfest pakub adrenaliini ja eneseületust 

Liigume.ee, 1. september 2020 21:48
SeiklusFestil leiab palju ägedaid seiklusi nii maa alt, mäe otsast, vee pealt, puude latvadest, metsadest, rabadest, tehismaastikelt ja isegi asulatest. Foto: Erakogu
Septembri lõpul toimub Ida-Virumaal Eesti esimene kolm päeva kestev festival aktiivsetele inimestele – SeiklusFest. Ürituse missioon on tutvustada Ida-Virumaad kui rohkete aktiivsete tegevustega “Seiklusmaad”. Seigelda saab Eesti Kaevandusmuuseumis, Aidu karjäärialadel ja Kiviõli Seikluskeskuses.

SeiklusFestil leiab palju ägedaid seiklusi nii maa alt, mäe otsast, vee pealt, puude latvadest, metsadest, rabadest, tehismaastikelt ja isegi asulatest. Seiklusi jätkub nii suurtele kui väikestele, nii seiklusharrastajatele kui ka esimest korda uudistajatele. Festivalile on oodatud üksikkülastajad, pered, sõpruskonnad ja kollektiivid.

SeiklusFesti iseloomustavad adrenaliin, eneseületamised ja imelised vaated. Terve nädalavahetuse vältel leiad palju aktiivseid tegevusi, uudistamist, seiklemist ja palju inspiratsiooni selle kohta, mida perega koos teha Ida-Virumaal. SeiklusFest on ennekõike seikluslik, täis avastamisrõõmu ja jõukohane kõigile. 

Laupäeval, 26.septembril toimub esimene Seiklusmaa karikas. Seiklusmaa karikas pakub osalejatele:

· Aktiivset ja seikluslikku koosveetmise aega perega, sõpradega või töökaaslastega.

· Väljakutset oskuste, teadmiste ja füüsise kasutamisel.

· Uusi vaateid, oskusi, teadmisi, rahulolu ja palju muid positiivseid emotsioone koos veedetud ajast põneval maastikul.

· Võistlus koosneb rogainist ja lisaülesannetest. Lisaülesanneteks on seiklusülesanded, mis eeldavad leidlikkust ja osavust ning nuputamisülesanded. Rajal on kohustuslikud ja vabatahtlikud kontrollpunktid.

SeiklusFesti viimane päev pakub ettevõtetele, organisatsioonidele, ameti- ja õppeasutustele võimalust kujundada oma kollektiivile soodushindadega seikluspakett, mida muidu ei pakuta. SeiklusFest toimub 26.-28. septembrini, pikemalt saab lugeda siit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee