Uudised

Ohhoo! Tallinnas avati hiiglaslik vaba õhu jõu- ja treeningkeskus 

Toimetas Silja Paavle, 14. mai 2020, 11:25
Arigato Spordiklubi avas Haaberstis 800-ruutmeetrise vabaõhu jõu- ja treeningsaaliFoto: Ardo Kaljuvee
Arigato Spordiklubi avas Haaberstis 800-ruutmeetrise vaba õhu jõu- ja treeningsaali, mis vastab tervisekaitse nõuetele.

Arigato esindaja Heiliki Teesalu sõnul avati Arigato Spordiklubi hoone kõrval täismõõtmes treeningsaal, kus hakkavad toimuma nii rühma- kui jõusaalitreeningud.

“Välispordiklubil on katus peal, kuid seinad avatud. Jõusaal on varustatud 40 Technogym jõusaali profiseadmega ning ohutuks treenimiseks on piisavalt ruumi ja õhku. Üheaegselt treenijate arv on piiratud ning iga inimese kohta on vähemalt 15 ruutmeetrit pinda. Igal jõusaali treeningseadmel on teisega 3,7 meetrit vahet,” rääkis Teesalu.

“Kõigile külastajatele selgitatakse enne treenima asumist ohutusreegleid. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks on garderoobid ja duširuumid piirangute ajaks suletud. Välijõusaali lahtiolekuajad on jagatud ühe tunni pikkusteks treeninguteks, mille vahel desinfitseerib klubi töötaja kõik seadmed üle,” ütles Teesalu ja lisas, et muidu on aga kõik tavapärane nagu spordiklubis ikka.

“Välijõusaal ning rühmatreeninguala jäävad kindlasti vähemalt piirangute ajaks üles ning kui kliendid soovivad, siis ka terveks suveks. Suvel pannakse tihtipeale sport pausile, sest ei soovita ilusate ilmadega siseruumides treenida, kuid nüüd kaob see vabandus ära. Vabas õhus treenimine ongi tegelikult suvel väga mõnus ja värske kogemus,” ütles Teesalu. 

“Kuna piiranguid leevendati ka profisportlastele, siis hakkab Arigato välispordiklubis ja jalgpallistaadionil jälle treenima ka Nõmme Kalju meeskond,” lisas Teesalu.

“Hea idee ja meeldiv kogemus. Tehniliselt kõrgel tasemel ning värskes õhus jõusaali kasutamine on igale sportlasele meelt mööda,” kommenteeris Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee