Sinu spordiala | Sinu treener

KASUTA JUHUST: osale 1. mail toimuval virtuaalsel treeningmaratonil 

Toimetas Silja Paavle, 29. aprill 2020, 13:35
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kevadkuu esimesel päeval toimub virtuaalne treeninmaraton, mille eesmärk on üheskoos kevapühade nädalavahetus energiliselt käima lükata ning püstitada Eestis rekordarv osalejaid LIVE- treeningutes.

LIVE- treeningmaraton toimub SportID Facebookis. Ürituse missiooniks on hoida üleval kõikide kodusolijate meeleolusid, motivatsiooni ning olla koos jätkuvalt liikumises. Treeningmaratoni käigus saab proovida mitmeid erinevaid stiile oma valdkonna tippspetsialistidest treenerite käe all.

Treeningmaratoni algab sojendusega, millele järgnevad jõuharjutused ning cardio- treening. Seejärel valdavalt kerelihaste tugevdamisele suunatud pilates ning maratoni lõpeb lõõgastava venitusega. Kaasa võib teha täispika maratoni, kuid loomulikult võib valida ka ainult endale meelepärased treeningud.

 01. mail toimuva treeningmaratoni ajakava:

10:00 Treeningmaratoni sissejuhatus

10:10 Soojendus & Mobilty x Evelin Daniel

10:40 Ringtreening Jõud x Roman Minlibajev

11:10 HIIT x Katrena Tenno

11:40 Pilates x Pille Trolla

12:10 Stretching x Inga Neissaar (kooskõlastamisel)

12:30 Treeningmaratoni lõpp

Treeningmaraton on kõikidele huvilistele TASUTA!

Treeningmaratonil osalejate vahel loositakse välja ka auhindu, mille on välja pannud Sportland, A le Coq, Fitlap ja SportID. Loosis osalemiseks tuleb hoolikalt jälgida kõiki treeninguid, kuna igas otseülekandes antakse üks vihje, mis moodustab lõpuks kokku vastuse. Kõik, kes edastavad korraldajaile vastuse, osalevad loosimises.

Treeningmaratoni lõpus selgitatakse välja ka õnnelik, kes võidab endale vinge jalgratta Sportlandilt. Jalgratta loosis osalevad kõik, kes on soetanud aprillikuus Virtual Gym & Studio pileti.

TREENINGMARATONI TEENERITE JA TREENINGUTE TUTVUSTUSED

Soojendus: Evelin Daniel

Evelin on pikaajalise kogemustega treener, kes on tegelenud ilu-ja rühmvõimlejana. Lisaks võimlejate treenimisele on Evelin ka rühmatreener MyFitnessis. Treeningmaratonil teeb Evelin soojendusharjutusi, et saada keha liikuma ning lisab soojendusse mõned harjutused kontseptsioonitunnist YogaFunc, mis on peamiselt suunatud liikuvuse arendamisele. Selle käigus saab eesootavaks treeningimaratoniks soojaks.

Ringtreening: Roman Minlibajev

roman on väga kõrgelt hinnatud personaaltreener, kes oma stuudios treenib nii tippsportlasi kui harrastajaid. Roman ise on jalgpalli taustaga ning teinud koostööd mitmete tuntud jalgpalluritega, kuid hea üldkehalise ettevalmistuse on saanud tema abiga ka mitmed teiste alade tippsportlased. Romani ringtreeningus saavad kõik arendada kogu keha jõudu.

NB!  Hoia “ abivahendina”  lähedal mõni diivaninurk või tool. 

HIIT: Katrena Tenno

Katrena Tenno on virtuaaltreeningute juhendamisel juba poole kohaga professionaal, kuna on mitmeid nädalaid läbi viinud koduseid treeninguid enda Facebooki grupis, kus tihti saab teha Katrenaga lausa kaks trenni päevas. Lisainformatsiooni saamiseks liitu tema grupiga " Online treeningud Katrena Tennoga" Facebookis.

HIIT treeningus tulevad esitusele Katrena treeningute parimad palad ning tugeva kardiosuunaga tund on trennimaratoni intensiivsuse kulminatsioon.

Pilates: Pille Trolla

Aeg pulss alla tuua ja tempo maha võtta koos Pille Trollaga, kes on tunnustatud ja enam kui kümne aastase kogemusega Pilatese treener. Pilates on treening, kus õige hingamise ja pingutuse korral on võimalik saavutada tugevad kerelihased. Lisaks on Pillel kogemusi seljavigastusest taastumisel Pilatese kaasabil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee